УФСІ-VII

ПЕСМ для субпроекту, що впроваджується у амбулаторії ЗПСМ № 5 ЦПМСД № 1, м. Кам’янське, Дніпропетровська область;

Проєкт «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – поліпшення первинної сільської медицини (УФСІ VII)»
Термін впровадження: 2019-2023 роки
Донор: Уряд Німеччини через KfW
Розмір гранту: 14,45 млн. євро
Територія впровадження: Харківська, Дніпропетровська, Запорізька області, а також підконтрольні Уряду України райони Луганської та Донецької областей.
Мета: поліпшення умов надання первинної медичної допомоги шляхом енергоефективного оновлення приміщень та постачання медичного обладнання.
Очікується, що буде профінансовано не менше 40 закладів первинної медичної допомоги та заходи з всебічного розвитку потенціалу цільових груп: лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проєкту, а також представників підрозділів охорони здоров’я обласного рівня.
 
22.09.2020 наглядовою радою УФСІ затверджено перелік субпроектів (надалі - СП), з яких 40 СП підлягають впровадженню і 10 СП включено до резерву.
Серед 40 СП, затверджених до впровадження 14 знаходяться у Дніпропетровській області,  9 – у Запорізькій, 6 – у Харківській, 6 – у Донецькій, 5 – у Луганській.
 
Cтан впровадження на грудень 2021:
Розроблено проєктно-кошторисну документацію, яка пройшла експертизу, для 34 з 40 СП.
Організовано належне і своєчасне виконання будівельних робіт на 26 об’єктах, у т.ч. їх повне і успішне завершення на 5 СП. 
Забезпечено постачання швидких тестів, і лабораторного обладнання та засобів індивідуального захисту для партнерських медичних закладів на загальну суму 360,85 тис. євро.
Для персоналу усіх 40 партнерських закладів закуплено і передано  набори засобів індивідуального захисту, які  є особливо затребуваними у період поширення пандемії COVID-19.  У кожному наборі по 3000 одноразових масок, 1000 бахіл, 600 хірургічних халатів, 300 захисних окулярів.
Проведено тендерний відбір виконавця Програми з проведення тренінгів різної тематики для фокусних груп Проєкту (керівників, лікарів і медперсоналу партнерських медзакладів, а також посадових осіб, які є відповідальними за розвиток медичної сфери на рівні громади та області).  
Вжито низку заходів для ефективної роботи за напрямами екологічного і соціального менеджменту та менеджменту азбестовмісних матеріалів.
 
Зацікавлені особи можуть ознайомитися з Рамковими вимогами щодо запобіжних природоохоронних та соціальних заходів, розроблених для цього проекту та схвалених Виконавчим комітетом УФСІ.
Запрошуємо представників місцевих громад ознайомитись з Планами екологічного та соціального менеджменту (ПЕСМ) за субпроектами, які впроваджуються за сприяння УФСІ у рамках проекту УФСІ VII. У даних планах визначено можливі негативні екологічні та соціальні наслідки, можливий вплив на здоров’я та безпеку праці, а також заходи щодо зменшення цих наслідків. У разі наявності пропозицій до ПЕСМ просимо надсилати їх контактним особам зазначеним у Планах: