VETinEP

Проєкт «Професійна освіта у Східному партнерстві»
Термін впровадження: 01.04.2023 - 31.03.2028
Сума гранту Уряду ФРН наданого через KfW: 20 млн. євро
Бенефіціар: Міністерство освіти і науки України.
Виконавець: Український фонд соціальних інвестицій.

Сутність: створення центрів професійної досконалості професійної (професійно-технічної) освіти (ЦПД) шляхом відновлення та оснащення наявних закладів професійної (професійно-технічної) освіти, а також впровадження практико-орієнтованої й актуальної для ринку праці загальної концепції (професійно-технічної) освіти (ПТО).

Територія впровадження: Вінницька і Рівненська області.

Поточний стан: У рамках Проєкту передбачено створення ЦПД на базі двох закладів ПТО: Квасилівського професійного ліцею та Тульчинського вищого професійного училища №41. Підписано меморандум про співпрацю між УФСІ та Квасилівським професійним ліцеєм, Рівненською обласною державною адміністрацією - Рівненською обласною військовою адміністрацією та Рівненською міською радою. Також підписано меморандум про співпрацю між УФСІ та Тульчинським вищим професійним училищем №41, Вінницькою обласною військовою адміністрацією.

Проведено тендер на закупівлю послуг з розробки проектно-кошторисної документації (ПКД) для гуртожитку Квасилівського професійного ліцею, підготовлено та надіслано KfW звіт з оцінки пропозицій учасників закупівлі. Наразі звіт з оцінки знаходиться на погодженні KfW.

Підготовлено тендерну документацію на проведення закупівлі послуг з розробки проектно-кошторисної документації для гуртожитку Тульчинського вищого професійного училища № 41, яку найближчим часом буде надіслано до KfW.