EU4Skills

Проект «Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» (компонент 3 Програми «EU4Skills»)
 
Період впровадження: 2020-2023
Донор: Європейський Союз
Бюджет:  19,4 млн. євро
Територія впровадження: Полтавська, Запорізька, Миколаївська, Вінницька, Рівненська, Львівська, Чернівецька області
Мета:створення сучасної інфраструктури професійної (професійно-технічної) освіти, що сприяє підвищенню привабливості серед учнів здобуття освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та створює основу для ефективної освіти, що орієнтована на отримання навичок у професіях, які затребувані на українському ринку праці.
 
Загалом у рамках проекту має бути модернізовано приблизно 15 закладів ПТО.
Протягом першого кварталу 2021 року проведено оцінку технічної можливості здійснення ремонтних робіт у 18 закладах ПТО (Запорізької, Вінницької, Полтавської, Львівської, Рівненської, Чернівецької та Миколаївської області).
 
Протягом другого-третього кварталів 2021 року з 15 закладами ПТО остаточно визначено та погоджено обсяги та напрями фінансування. Підписано тристоронні меморандуми про співпрацю між УФСІ, зазначеними закладами ПТО та обласними державними адміністраціями.
За результатами підписаних меморандумів про співпрацю та затвердженої ІІ редакції Плану закупівель, погодженої KfW, рішенням виконавчого комітету УФСІ оновлено перелік субпроєктів до впровадження у рамках Проєкту.
В рамках субпроєкту з модернізації Мелітопольського ВПУ планується розпочати відбір виконавця будівельних робіт. За 10-ма субпроєктами планується  розпочати підготовку ПКД. За 4-ма іншими субпроєктами планується відбір постачальників техніки та обладнання для навчальних цілей. 2 заклади ПТО за рішенням KfW та МОН потрапили до резервного переліку.
 
Обговорення документів у сфері охорони навколишнього середовища, соціального забезпечення, охорони праці та техніки безпеки в рамках Проєкту
Запрошуємо усі зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту, який є основою для планування та виконання заходів із залучення зацікавлених сторін протягом періоду впровадження субпроєктів.
Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Запрошуємо зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Оцінки екологічних та соціальних впливів (у тому числі Плану екологічного та соціального менеджменту) в рамках субпроєктів:
Модернізація інфраструктури державного навчального закладу «Мелітопольське вище професійне училище» (Запорізька область)