EU4Skills

Проект «Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» (компонент 3 Програми «EU4Skills»)
 
Період впровадження: 2020-2023
Донор: Європейський Союз
Бюджет:  19,4 млн. євро
Територія впровадження: Полтавська, Запорізька, Миколаївська, Вінницька, Рівненська, Львівська, Чернівецька області
Мета:створення сучасної інфраструктури професійної (професійно-технічної) освіти, що сприяє підвищенню привабливості серед учнів здобуття освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та створює основу для ефективної освіти, що орієнтована на отримання навичок у професіях, які затребувані на українському ринку праці.
 
Загалом у рамках проекту має бути модернізовано приблизно 15 закладів ПТО.
2 заклади ПТО за рішенням KfW та МОН потрапили до резервного переліку.
Підписано тристоронні меморандуми про співпрацю між УФСІ, 15 закладами ПТО та обласними державними адміністраціями.
За 8-ма субпроєктами виготовлення проєктно-кошторисної документації завершено, отримано позитивні експертні висновки та розпочато виготовлення тендерної документації.
За 2-ма субпроєктами Запорізької області реалізацію проєкту призупинено у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України.
За 5-ма іншими субпроєктами передбачена закупівля техніки та обладнання для навчальних цілей.
Укладено контракт на постачання сільськогосподарської техніки для потреб 4-х закладів ПТО Чернівецької, Полтавської та Миколаївської області.
Укладено контракт на постачання спеціалізованої будівельної (у т.ч. дорожньої) техніки для потреб закладу ПТО Рівненської області.
За укладеними 14 договорами на постачання товарів в рамках реалізації невідкладного пакету допомоги для ВПО та закупівлі матеріалів для потреб майстерень закладів ПТО до 11-ти закладів ПТО вже поставлено меблі, електротовари, текстильну продукцію та матеріали для потреб майстерень.
 
Обговорення документів у сфері охорони навколишнього середовища, соціального забезпечення, охорони праці та техніки безпеки в рамках Проєкту
Запрошуємо усі зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Плану взаємодії із зацікавленими сторонами Проєкту, який є основою для планування та виконання заходів із залучення зацікавлених сторін протягом періоду впровадження субпроєктів.
Коментарі та пропозиції щодо розміщених документів прохання надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Запрошуємо зацікавлені сторони висловити свої пропозиції стосовно Оцінки екологічних та соціальних впливів (у тому числі Плану екологічного та соціального менеджменту) в рамках субпроєктів:
Модернізація інфраструктури державного навчального закладу «Мелітопольське вище професійне училище» (Запорізька область)
 
Модернізація інфраструктури державного навчального закладу «Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти» (Запорізька область)
Оцінка екологічного та соціального впливу (додається)
 
Модернізація інфраструктури Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки
 
Модернізація інфраструктури Професійно-технічного училища № 8 м. Чернівці
 
Модернізація інфраструктури Вінницького вищого професійного училища послуг
 
Модернізація інфраструктури Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища
 

Модернізація інфраструктури вищого професійного училища № 22 м. Сарни Рівненської області шляхом закупівлі техніки та обладнання

Модернізація інфраструктури Вищого професійного училища № 19, м. Дрогобич
 
Модернізація інфраструктури Вищого професійного училища № 34, м. Стрий
 
Модернізація інфраструктури Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі
 
 
 
Модернізація інфраструктури вищого професійного училища № 7 м. Кременчук
 
Модернізація інфраструктури професійно-технічного училища № 44, м. Миргород шляхом закупівлі техніки та обладнання