Новини

Грантові проекти уряду Німеччини націлені на найактуальніші завдання, котрі вирішує у співпраці з місцевою владою Український фонд соціальних інвестицій: житло для ВПО та допомога медичним закладам.

Житло для переселенців – один з пріоритетних напрямків діяльності Фонду. Без зовнішньої допомоги переселенцям, зазвичай, не вдається вирішити свої житлові проблеми, тому один з проектів спрямовано саме на житло для внутрішньо переміщених осіб. Головна мета проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» – створення житла для ВПО, саме на це  буде використано грант уряду Німеччини наданий через KfW.

Створення житла для ВПО потребує багато зусиль,  ресурсів та організаційної діяльності й ми з радістю ділимось  з вами приємними новинами про успіхи у цій важливій справі. Завдяки гранту уряду Німеччини та роботі УФСІ нові квартири для ВПО знаходять своїх мешканців.  Ми прагнемо давати можливість отримати житло для ВПО, тим, хто цього реально потребує

За 2015-2021 рр. фондом облаштовано житло для переселенців (квартири для ВПО та гуртожитки) у 21 населеному пункті. У ньому проживають 366 сімей. До середини 2022 року буде завершено ще 7 субпроектів зі створення житла для ВПО.

Інший напрямок діяльності УФСІ у межах співпраці з Урядом Німеччини – допомога медичним закладам.

Багато медичних закладів в України потребують  модернізації інфраструктури та оновлення медичного обладнання, які не проводяться через брак державного фінансування. Саме на допомогу медичним закладам спрямовані два грантові проекти уряду Німеччини. До середини 2024 року буде реконструйовано та забезпечено медичним обладнанням 53 заклади первинної та вторинної медицини.

Крім того, УФСІ реалізовує проект, що спрямований на розвиток соціальних послуг на рівні громад, який фінансується Японським фондом соціального розвитку через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та проект спрямований на розвиток професійно-технічної освіти, що фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами  через KfW.

Слідкуйте за нашими новинами, щоб отримати повну інформацію про різноманітну допомогу у межах наших проектів.