15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття  житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.  

Завдяки успішній реалізації Українським фондом соціальних інвестицій Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструткури. УФСІ V», що фінансується Урядом Німеччини через Банк розвитку KfW, у відновленому житловому будинку у Кам’янському загалом були створені умови для проживання 100 внутрішньо переміщених осіб - облаштовано 36 повноцінних квартир (27 однокімнатних та 9 двокімнатних). 

«Для створення соціального житла проведено реконструкцію триповерхової будівлі колишнього гуртожитку транспортного технікуму, збудованого у 60-х роках минулого століття. Останні 20 років будівля не використовувалася за призначенням», - розповів виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов. «У рамках загаданого вище Проекту УФСІ V, ми прийшли саме у ті міста, у ті громади, які дійсно потребували інвестицій у соціальну сферу і соціальний розвиток. Шість міст Дніпропетровської області виграли конкурс і стали місцями імплементації нашого Проекту».

«Ми з вами бачимо цю відремонтовану будівлю з новими квартирами розраховану на 100 переселенців – це результат проекту. Але я бачу і конкретних людей, які сподівались на допомогу і ми змогли їм допомогти – це успіх! Я радий, що наш уряд підтримує та фінансує такі проекти як цей, проекти, що допомагають людям у самі скрутні часи стати на ноги», - сказав присутній на церемонії Віце-консул Генерального консульства Федеративної Республіки Німеччина у Донецьку (офіс у Дніпрі) Пітер Шмаль.

Крім житла для ВПО у м. Кам’янське зроблено ремонт у школі № 42 (вул. Дунайська, 51): замінено всі старі дерев’яні вікна на нові металопластикові; встановлено нові двері та відремонтовано і утеплено зовнішні стіни навчального закладу. Тепер у теплі та у комфортних умовах там навчаються близько 370 школярів. Вартість ремонтних робіт склала близько 5,3 млн грн.

Крім будівельних робіт проводилась робота зі сприяння інтеграції та адаптації ВПО у приймаючих громадах. Протягом трьох років реалізовано програми «Гідна праця», «Розвиток соціального капіталу громад», «Інтеграція ВПО спільними зусиллями», проведено тренінги з енергозбереження та інші заходи.

Загалом у Дніпропетровській області у рамках реалізації проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ V» відремонтовано 11 об’єктів у містах Кам’янське, Вільногірськ, Верхньодніпровськ, Павлоград, Верхівцеве та с. Чумаки, серед яких: 5 житлових об’єктів для ВПО, 4 школи, 1 дошкільний навчальний заклад та психоневрологічний інтернат.

dsc 0006

dsc 0411

dsc 0168

dsc 0390

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше