Європейський Союз передав сучасну техніку для модернізації навчання в профтехучилищах Полтавщини

Європейський Союз передав сучасну техніку для модернізації навчання в профтехучилищах Полтавщини

Європейський Союз у партнерстві з Німецьким банком розвитку KfW та Міністерством освіти та науки України передали вісімнадцять одиниць сільськогосподарської техніки професійно-технічним закладам Полтавщини ― учасникам програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України».

Ця техніка допоможе осучаснити та поліпшити навчальний процес студентів за професією «Майстер з експлуатації, ремонту та обслуговування сільськогосподарської техніки», «Авторемонтник» та «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування» в таких навчальних закладах: Миргородське професійно-технічне училище №44 та Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І. Г. Боровенського. 

Хенрік Вітфельт, керівник відділу міcцевого та людського розвитку Представництва ЄС в Україні, підкреслив важливість спільних зусиль партнерів на шляху модернізації навчання в профтехучилищах: «Європейський Союз залишається відданим підтримці України у розбудові сучасної інфраструктури професійно-технічної освіти. Учні професійно-технічних навчальних закладів це майбутнє таких галузей, як сільське господарство, промисловість та будівництво. Тому дуже важливо забезпечити їм оптимальні умови для здобуття професійно-технічної освіти».

«Якісна і сучасна техніка в профтехах — це можливість для учнів отримати навички, які потребує бізнес тут і зараз. Це важливо, бо роботодавцю не потрібно витрачати час і зусилля, щоб перенавчати учнів, які прийшли до нього після закінчення профтехів. Бізнес одразу отримує професійних фахівців. Ми вдячні нашим партнерам за регулярну та стабільну підтримку, адже розвиток профтехів сьогодні — це можливість забезпечити потрібну кількість фахівців робітничих професій в період відбудови», — наголосив Дмитро Завгородній, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

Професійно-технічні училища Полтавщини не єдині оновили навчальну базу. Раніше в межах програми EU4Skills 85 одиниць сільськогосподарської, дорожньо-будівельної техніки та швейного устаткування отримали заклади Рівненської, Чернівецької та Миколаївської областей.

                  Для довідки:

Фінансований ЄС проєкт «EU4Skills: Модернізація інфраструктури системи професійно-технічної освіти в Україні» є частиною Програми «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» (Компонент 3) та спрямований на оновлення та модернізацію обладнання та інфраструктури закладів професійно-технічної освіти в Україні. Мета проєкту ― створити сучасну інфраструктуру системи професійно-технічної освіти, яка сприятиме підвищенню її привабливості для молоді. Проєкт має закласти основу для ефективної освіти, яка відповідатиме потребам ринку праці, надасть учням навички, необхідні роботодавцям. Від імені Німецького банку розвитку KfW Проєкт реалізує Український Фонд соціальних інвестицій.

За додатковою інформацією звертайтесь до Інни Павлюк,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

123456

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше