Німеччина передала Першому медоб’єднанню Львова сучасний реабілітаційний комплекс та обладнання для лікування пацієнтів з COVID-19 вартістю понад 1 млн. євро

Німеччина передала Першому медоб’єднанню Львова сучасний реабілітаційний комплекс та обладнання для лікування пацієнтів з COVID-19 вартістю понад 1 млн. євро

22 грудня 2022 року виконавчий директор Українського фонду соціальних інвестицій Андрій Лактіонов відвідав Перше медоб’єднання Львова, для якого за кошти Німецького Уряду було закуплено медичне обладнання вартістю понад 1 млн. євро. Завдяки німецькій допомозі лікарня отримала сучасний реабілітаційний комплекс, призначений для відновлення роботи рухового апарату пацієнтів, і обладнання для лікування та моніторингу життєвих функцій для хворих на СOVID-19.

Андрій Лактіонов повідомив, що УФСІ є агенцією з впровадження кількох проєктів, фінансованих Урядом Німеччини і спрямованих на створення житла для внутрішньо переміщених осіб та розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я. 

“Я щиро вдячний Уряду Німеччини, Німецькій кредитній установі для розвитку (KfW) та Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримку ініціативи УФСІ щодо спрямування коштів на придбання обладнання для однієї з найбільших лікарень України, яка надає ефективну допомогу пораненим та хворим на коронавірус. Адже дуже важливо повертати до повноцінного життя усіх, хто постраждав від війни і пандемії. Це стосується як військових, так і цивільних. Завдяки допомозі Німеччині наші лікарі будуть мати для цього кращі можливості”, - сказав Андрій Лактіонов.

Генеральний директор Першого медоб’єднання Львова Олег Самчук відзначив, що сучасний реабілітаційний комплекс, який отримав медзаклад, поліпшить можливості для відновлення ще більшої кількості пацієнтів.    

“Від лютого у Національному реабілітаційному центрі “Незламні” Першого медоб’єднання Львова ми пролікували більш як 7 тисяч поранених українців. Це дорослі та діти, цивільні і військові. Ми щодня працюємо над тим, щоб найкраще турбуватися про наших пацієнтів, шукаємо для цього ресурси. Відтак допомога Німеччини дуже цінна для нас. Дякуємо”, - розповів Олег Самчук.  

Оскільки наразі спостерігається погіршення епідемічної ситуації щодо захворювання на COVID-19, переданий лікарні комплекс обладнання для лікування пацієнтів з коронавірусом дозволить запобігти тяжким ускладненням перебігу захворювання та пришвидшити одужання хворих.

Крім допомоги пораненим та місцевим жителям, Перше медоб’єднання Львова також надає медичні послуги переселенцям, кількість яких вже перевищила 80 тисяч від початку повномасштабного вторгнення. Відтак, надане лікарні обладнання буде використовуватися не лише для потреб львів’ян, але й тих, хто знайшов у цьому місті тимчасовий прихисток для себе і своїх сімей.

Медичне обладнання на загальну суму понад 1 млн. євро закуплене і передане лікарні у рамках проєкту допомоги Уряду Німеччини «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VIIІ», який реалізується Німецьким банком розвитку KfW, Мінреінтеграції і Українським фондом соціальних інвестицій.

12345Poster Med equpment LVIV UA

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше