Розпочато масштабну навчальну програму для лікарів та менеджерів охорони здоров’я

Розпочато масштабну навчальну програму для лікарів та менеджерів охорони здоров’я

У межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – покращення первинної медицини у сільській місцевості. УФСІ VII» розпочато реалізацію масштабної навчальної програми для керівників та працівників медичних закладів, що беруть участь у Проєкті, та представників підрозділів охорони здоров’я партнерських громад та обласних адміністрацій.

16-19 березня 2023 року відбувся перший тренінг у рамках програми,  орієнтований на керівників закладів первинної медичної допомоги, що беруть участь у Проєкті УФСІ VII.

З вступним словом до учасників тренінгу звернувся виконавчий директор УФСІ Андрій Лактіонов. Він, зокрема, зазначив, що потужний склад тренерів та ретельно підібрана тематика тренінгів, дозволить учасникам знайти відповіді на низку питань і сприятиме вирішенню значної кількості проблем, які у складних умовах сьогодення постають перед керівниками медичних закладів.

Андрій Лактіонов також висловив упевненість у тому, що участь у цьому заході, та неформальний обмін досвідом з колегами, стане поштовхом до подальшого професійного зростання та всебічного розвитку партнерських медичних  закладів.

22 керівники медичних закладів з Харківської, Дніпропетровської, Запорізької областей протягом чотирьох днів у інтерактивному форматі розвивали свої організаційні та управлінські навички.

До тренінгу у якості тренерів було залучено таких висококваліфікованих фахівців як пані Зоряна Скалецька – доктор правових наук, доцент Школи охорони здоров’я Національного Університету «Києво-Могилянська академія» і колишня Міністерка охорони здоров’я України, пані Тетяно Юрочко – кандидат наук з державного управління, доцент, керівник Школи охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», пан Валерій Ільчук -  консультант програми психологічної допомоги СЕТА, психотерапевт Центру психічного здоров’я та психологічного супроводу Національного університету «Києво-Могилянська академія» та ін.

До кінця квітня на керівників закладів чекає ще два тренінги – очний та онлайн. Загальна тривалість тренінгів 12 днів. Також учасники матимуть можливість скористатися менторською підтримкою тренерів для покращення роботи своїх закладів.

У травні – червні буде проведено навчання для представників підрозділів охорони здоров’я партнерських громад та обласних департаментів охорони здоров’я. А у липні-серпні навчатимуться сімейні лікарі та реєстратори з партнерських закладів, що беруть участь у Проєкті УФСІ VII.

2345

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше