У Біляївській та Яськівської територіальних громадах Одеської області почали роботу модернізовані Центру надання соціальних послуг

У Біляївській та  Яськівської територіальних громадах Одеської області  почали роботу модернізовані Центру надання соціальних послуг
14 червня 2023 року, відбулося відкриття Центру надання соціальних послуг «Родинне коло» у Біляївській  міській громаді, створеного у рамках впровадження Проєкту Світового банку «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку, а також нового Центру надання соціальних послуг у Яськівській сільській громаді Одеської області.
Вартість кожного з мікропроєктів становить 140 тисяч доларів США.
У рамках мікропроєкту Біляївської міської ради було проведено капітальний ремонт частини приміщення дитячої спортивної школи з метою розміщення в ньому Центру надання соціальних послуг «Родинне коло». Капітальний ремонт включав  у себе встановлення нових стін, їх штукатурення та фарбування, заміну підлоги, дверей та вікон.
Встановлено підйомник для маломобільних верств населення, придбано комп’ютерну техніку (6 ноутбуків, WiFi роутер, принтер, 2 моноблоки та 2 блоки безперебійного живлення), комплект офісних та кухонних меблів, розвиваючі дитячі ігри для роботи логопеда та психолога, а також 6 швейних машинок. Також у рамках Проєкту фахівцям, які надають соціальні послуги громаді, було передано 6 електроскутерів.
Згаданим Центром надаватимуться наступні послуги: інформування, консультування, соціальна адаптація, соціальна інтеграція та реінтеграція, посередництво, представництво інтересів, соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, догляд вдома, натуральна допомога, соціальна профілактика, екстрене (кризове) втручання. Очікується, що його діяльність дозволить збільшити охоплення соціальними послугами вразливих груп населення та підвищити їх якість.
У межах реалізації мікропроєкту в Яськівській сільській громаді в адмінбудинку колишньої Троїцької сільської ради зроблено капітальний ремонт частини приміщення на першому поверсі для розташування в ньому Центру надання соціальних послуг (утеплення, штукатурка та фарбування стін; заміна підлоги; заміна дверей). Здійснено постачання сучасного офісного обладнання (7 комп’ютерів; 5 принтерів; 3 ноутбука, 7 блоків безперебійного живлення, тачпанель Starboard TE –XP-75/TE-XP1-75 та інше обладнання) для відділу соціального захисту сільської ради та для кабінету адмінперсоналу на другому поверсі будівлі. Також придбано і встановлено меблі (4 столи для фахівців, два дивани для відвідувачів, стільці) та дитячий інвентар (іграшки, настільні ігри та інше).  Громаді передані у рамках Проєкту 3 велосипеди та 3 електроскутери для соціальних робітників і спеціалістів відділу соціального захисту та Центру.
Центр надаватиме соціальні послуги незахищеним верствам населення, забезпечуватиме консультування сімей, молоді та дітей, здійснюватиме соціальну роботу щодо попередження й вирішення проблем сімей та осіб, які опинились в складних життєвих обставинах, на території Яськівської сільської громади.

image1image2image3image4image5

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше