Універсальний дизайн у громаді: простір, предмети, інформація та послуги

Універсальний дизайн у громаді: простір, предмети, інформація та послуги

У рамках програми «Інклюзія в громадах», яка виконується у межах Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури, УФСІ VI» розроблено буклет “Універсальний дизайн у громаді: простір, предмети, інформація та послуги”.

Буклет охоплює:

  • опис різноманіття людської природи та життєвого циклу, що є основоположним для універсального дизайну;
  • визначення концепції універсального дизайну та суміжних понять, як то доступність, спеціальний дизайн та розумне пристосування; 
  • пояснення семи принципів та чотирьох фокусів універсального дизайну; 
  • практичні поради щодо того, як створити громадський простір, предмети, інформацію та послуги за принципами універсального дизайну.

Буклет адресований працівникам місцевих органів влади, зокрема тим, що опікуються питаннями містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, соціального захисту, освіти охорони здоров’я тощо. Також буклет буде корисним архітекторам, дизайнерам, спеціалістам з комунікації, маркетологам, управлінцям,  тим, чия професійна діяльність пов’язана з наданням інформації та сферою  послуг, а  також усім, хто цікавиться питаннями універсального дизайну.

Завантажити буклет у форматі PDF.

Фотографія обкладинки буклету на якій зображено перехід через вулицю зі світлофором, по якому проходять люди похилого та молодого віку, з дітьми, проїздять люди на велосипедах. Назва буклету "Універсальний дизайн у громаді: простір, предмети, інформація та послуги". Автори-упорядники: Олена Іванова, Марина Лебідь, Софія Брем, Євгеній Свєт. Знизу логотипи співпрації з Німеччиною, KfW, УФСІ, ProUD Універсальний дизайн та Національної Асамблеї людей з інвалідністю. Також знизу напис: "Буклет розроблено на замовлення Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ) у межах програми «Інклюзія в громадах», яка виконується у відповідності з Проєктом «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)», що фінансується з грантових коштів Уряду Німеччини, наданих через KfW.

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше