Урочисте відкриття Відділення соціальної реабілітації Центру надання соціальних послуг Зборівської громади Тернопільської області

Урочисте відкриття Відділення соціальної реабілітації Центру надання соціальних послуг Зборівської громади Тернопільської області
7 червня 2023 року відбулося урочисте відкриття Відділення соціальної реабілітації Центру надання соціальних послуг Зборівської міської ради Тернопільської області, створеного у рамках Проєкту Світового банку «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку.
Загальна вартість реалізації мікропроєкту у Зборівській громаді склала 140 тисяч доларів США.
За рахунок цих коштів було проведено капітальний ремонт Відділення та його обладнання сучасними меблями, офісним обладнанням, обладнанням для проходження фізичної реабілітації (силовою станцією, орбітреком, біговою доріжкою, мотомедом, реабілітаційними брусами та дошкою Євмінова), а також дидактичними матеріалами та розвиваючими іграми для дітей.
Створені кабінети фізичної реабілітації, логопеда, психолога, ресурсній кімнаті та кабінеті набуття навичок самообслуговування. Послуги соціальної реабілітації надаватимуться дітям та особам з інвалідністю, а також особам та сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщеним особам, учасникам бойових дій та членам їх сімей, особам похилого віку.    
У рамках реалізації цього мікропроєкту також було модернізовано Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового перебування Центру надання соціальних послуг Зборівської міської ради. Для постійного проживання літніх людей та осіб з інвалідністю на базі стаціонарного відділення закуплено 11 ліжок (з них 4 багатофункціональні), шафи для одягу, здійснено модернізацію кухні: придбано посудомийну машину, електричну плиту з духовкою, холодильник, сучасні стаціонарні меблі для кухні, столи та стільці для їдальні на 30 осіб, стелаж для посуду.
Крім цього, у рамках реалізації Проєкту для покращення якості та доступності надання соціальних послуг, покращення умов праці працівників Центру було придбано 4 електроскутери та 24 велосипеди.
Очікується, що реалізовані заходи, дозволять суттєво збільшити підтримку вразливих верств населення у Зборівській громаді.

IMG 5856EA1A6986 42C2 4E30 B479 D59C9FC8F6702023 06 08 2157222023 06 08 2157192023 06 08 2157152023 06 08 2157112023 06 08 2157052023 06 08 215548

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше