За грантові кошти Уряду Німеччини на базі Квасилівського професійного ліцею буде створено центр професійної досконалості

За грантові кошти Уряду Німеччини на базі Квасилівського професійного ліцею буде створено центр професійної досконалості
26 травня 2023 року було започатковано співпрацю між Квасилівським професійним ліцеєм, Рівненською обласною державною адміністрацією – Рівненською обласною військовою адміністрацією, Рівненською міською радою та Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), у межах якої планується створення центру професійної досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та навчання на базі Квасилівського професійного ліцею шляхом проведення будівельних робіт, закупівлі обладнання та впровадження практико-орієнтованої і актуальної для ринку праці концепції  професійної (професійно-технічної) освіти.
У цей день представниками Квасилівського професійного ліцею, Рівненської обласної державної адміністрації - Рівненської обласної військової адміністрації,  Рівненської міської ради та УФСІ було підписано меморандум, який дозволяє розпочати розробку проєктно-кошторисної документації (ПКД) для проведення будівельних робіт з ремонту будівлі гуртожитку, навчального корпусу та виробничих майстерень закладу.
Передбачається облаштувати навчальні майстерні з врахуванням вимог інклюзивності за такими професіями: «Водій автотранспортних засобів»; «Слюсар з ремонту  колісних транспортних засобів», «Рихтувальник кузовів», «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів», «Електрогазозварник», «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Каркасне будівництво (монтажник будівельний)», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»,  «Майстер з монтажу та відновлення систем енергетики», «Технік- мехатронік».
Зазначені заходи реалізовуватимуться у рамках Проєкту «Професійна освіта у Східному партнерстві». Фінансувати розробку ПКД та виконання будівельник робіт буде УФСІ з коштів гранту Уряду Німеччини, наданих через німецький банк розвитку KfW. Загалом на будівництво, закупівлю обладнання та впровадження практико-орієнтованої і актуальної для ринку праці професійної (професійно-технічної) освіти планується виділити до 6,66 млн. євро.
Крім того, у рамках цього Проєкту заплановано провести роботу щодо створення ще одного центру професійної досконалості на базі Тульчинського вищого професійного училища №41.

02

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше