Завдяки програмі «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування» місцеві громади оперативно заселяють ВПО у облаштоване у межах Проєкту УФСІ 6 житло

Завдяки програмі «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування» місцеві громади оперативно заселяють ВПО у облаштоване у межах Проєкту УФСІ 6 житло
Наприкінці грудня 2021 року завершилось впровадження програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування», яка тривала півтора року з червня 2020 року до грудня 2021 року у межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)».
Метою програми було:
  • підвищення потенціалу представників місцевих органів влади та самоврядування у створенні фондів житла для тимчасового проживання ВПО та управління ними;
  • сприяння адаптації та інтеграції ВПО шляхом надання консультативно-інформаційної допомоги ВПО та громадським активістам, що опікуються проблемами ВПО.
Виконував програму БФ «Право на захист», відібраний на конкурсній основі.
Учасниками програми стали представники органів місцевого самоврядування та місцевої влади населених пунктів, у яких УФСІ фінансує облаштування житла для тимчасового проживання ВПО, а саме: Кривого Рогу, Першотравенська, Чугуєва, Ізюма, Сєвєродонецька, Кремінної, Новоайдара, Мелітополя, Гуляйполя, Маріуполя, а також Комиш-Зорянської ТГ. Також у Програмі взяли участь ВПО, що проживають у зазначених громадах.
Органам місцевого самоврядування 11-ти громад надано 66 фахових юридичних консультацій, що дозволило їм оперативно розробити та ухвалити пакет документів щодо створення фонду житла для тимчасового проживання ВПО та його розподілу згідно постанови № 582 від 26 червня 2019 року. Так, станом на кінець 2021 року було заселено 8 об’єктів на 71 квартиру. А до травня 2022 року буде завершено ремонт та облаштування ще 5 об’єктів на 54 квартири.
Завдяки проведеним юридичним консультаціям майже 1000 переселенців підвищили рівень обізнаності щодо можливостей реалізації своїх прав та інструментів вирішення житлових та соціальних проблем.
З метою оприлюднення та обговорення результатів програми «Правова підтримка ВПО та органів місцевого самоврядування» 14 грудня у Києві було проведено публічну презентацію звіту, у якій взяли участь (офлайн та онлайн) представники Мінреінтеграції, УФСІ, територіальних громад та ВПО, що отримували консультації у межах Програми, журналісти.
Програма фінансувалась УФСІ з коштів гранту Уряду Німеччини, наданих через Банк KfW, у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури (УФСІ VI)». У межах даного проєкту в 11 громадах до травня 2022 року буде створено 13 житлових об’єктів, відремонтовано 4 школи та 8 дитячих садків, а також реалізовано низку соціальних програм та окремих навчально-консультаційних заходів.

Рисунок1изображение 11ОМС КреміннаВПО Новоайдар

 
 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше