Завершено модернізацію ще двох амбулаторій у Дніпропетровській області

Завершено модернізацію ще двох амбулаторій у Дніпропетровській області
26 червня 2023 року у Дніпропетровській області відбулось урочисте відкриття двох модернізованих за кошти уряду Німеччини амбулаторій – амбулаторії № 8 у м. Павлограді та амбулаторії № 2 у м. Першотравенськ.
У урочистостях взяли участь міські голови – мер Павлограда Анатолій Вершина та мер Першотравенська Оксана Вінницька, та представники УФСІ – заступник виконавчого директора УФСІ Ксенія Піднебесна та директор Першого регіонального представництва УФСІ Артур Бродзінський.
Задля оновлення амбулаторії № 8 ЦПМСД у м. Павлоград проведено капітальний ремонт приміщення загальною площею 353 м²: утеплено фасад, цоколь, улаштовано ганок, замінено вікна та двері, оновлено мережі водопостачання і водовідведення, систему опалення, освітлювального та електричного обладнання, проведено внутрішні роботи, встановлено сантехніку. Загальна вартість будівельних робіт та супутніх витрат склала  11 883,0 тис. грн.
Крім того, з метою покращення надання медичних послуг для закладу було закуплено цифровий стетоскоп, монітор пацієнта, автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор,12-канальний кардіограф, центрифуга ТС-Spinplus-8, тонометри, пульсоксиметри, різноманітні швидкі тести та засоби індивідуального захисту на загальну суму 831,0 тис. грн.
Оновлена амбулаторія обслуговує більше 15 000 мешканців. У ній працює 9 лікарів та 30 осіб медичного персоналу, які тепер прийматимуть пацієнтів у комфортних умовах та з використанням сучасного оснащення.
Павлоград 1Павлоград 2Павлоград 3Павлоград 4
У рамках оновлення амбулаторії № 2 Першотравенського міського ЦПМСД проведено ремонт приміщень загальною площею 426 м²: замінено вікна та двері, мережі водопостачання, водовідведення, системи опалення, освітлювальне та електричне обладнання, системи вентиляції, проведено внутрішні роботи та встановлено сантехніку. Загальна вартість будівельних робіт та супутніх витрат склала 9 314,6 тис. грн.
Також для закладу було закуплено автоматичний гематологічний аналізатор, напівавтоматичний біохімічний аналізатор, коагулометр, центрифуга ТС-Spinplus-8, пульсоксиметри, інфрачервоні термометри, різноманітні швидкі тести та засоби індивідуального захисту на загальну суму 791,4 тис. грн.
У оновленій амбулаторії працює 6 лікарів та 18 осіб медичного персоналу, які обслуговують майже 10 000 мешканців. Тепер пацієнти мають можливість обслуговуватися у сучасних, комфортних умовах.
Наразі для лікарів, керівників медичних закладів, посадових осіб, що відповідають за управління сферою охорони здоров’я у громадах-партнерах Проєкту  проводиться масштабна навчальна програма.
Всі зазначені заходи реалізовано у рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. Поліпшення первинної сільської медицини. УФСІ VII», який фінансується Урядом Німеччини через Німецьку кредитну установу для розвитку (KfW) та виконується Українським фондом соціальних інвестицій.
Загалом у рамках цього проєкту в Дніпропетровській області буде відремонтовано 14 закладів первинної медицини. Ще шість медичних закладів первинної та вторинної ланки передбачено відновити у межах проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VIІI».

Першотравенськ 1Першотравенськ 2Першотравенськ 3Першотравенськ 4Першотравенськ 5Першотравенськ 6

 
 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше