Завершено онлайн-навчання практичної спрямованості територіальних громад, що беруть участь у Проєкті Світового банку «Надання соціальних послуг в громаді»

Завершено онлайн-навчання практичної спрямованості територіальних громад, що беруть участь у Проєкті Світового банку «Надання соціальних послуг в громаді»
Навчальні заходи було розпочато у грудні 2021 року та завершено у червні ц.р.
Зокрема, було проведено 12 тижневих тренінгів, кожен з яких тривав 8 годин, що дозволило зробити навчальний процес достатньо інтенсивним та ефективним, при цьому не відволікаючи фахівців від щоденної роботи. Загальна тривалість тренінгів становила 96 годин.
Навчанням було охоплено такі цільові групи, як менеджмент територіальних громад та фахівці, що безпосередньо надають соціальні послуги в громадах. Під час навчання розглянуто ряд практичних кейсів надання соціальних послуг вразливим категоріям населення, обговорено основні методики роботи, а також висвітлено законодавчі та психологічні аспекти такої роботи. Зокрема, було детально розглянуто наступні теми:
 • Рекомендована структура управління у сфері соціального захисту населення в територіальних громадах;
 • Процедури адміністрування соціальних послуг;
 • Організація платних соціальних послуг;
 • Організація сімейноорієнтованого підходу у роботі ФСР на основі практичних кейсів;
 • Практичні аспекти організації та впровадження інтегрованих соціальних послуг;
 • Технологія роботи з дітьми сиротами;
 • Ведення випадку при роботі з травмою;
 • Технології роботи з особами з інвалідністю;
 • Практичні аспекти ведення соціальної роботи з дітьми та сім’ями;
 • Практичні кейси успішного впровадження соціальних послуг на прикладі інших громад. Частина 1,2,3;
 • Технології роботи з сім’ями, в яких однією з основних проблем є алкоголізм, наркозалежність, ВІЛ/СНІД, психічні захворювання, конфлікт із законом, міграція та вимушене переселення, досвід інтернатного виховання, ризик відмови від дитини раннього віку або влаштування дитини в інтернатний заклад;
 • Приклади та кейси з міжнародного досвіду надання соціальних послуг на рівні громади.
Дякуємо усім тренерам, керівникам та спеціалістам територіальних громад, що під час війни працюють для забезпечення соціального захисту в своїх громадах, беруть активну участь у навчанні та надають якісні послуги вразливим категоріям населення.
Проєкт Світового банку "Надання соціальних послуг в громаді" фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії (Японським фондом соціального розвитку) через Міжнародний банк реконструкції і розвитку.

277580816 7126449137430163 5598386604965549870 n

 

277756487 7126459617429115 8539625187574657129 n

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше