У Коноплянській сільській громаді Одеської області створено Центр надання соціальних послуг

У Коноплянській сільській громаді Одеської області створено  Центр надання соціальних послуг
15 червня 2023 року відбулося відкриття Центру надання соціальних послуг Коноплянської сільської громади Одеської області, створеного у рамках Проєкту Світового банку «Надання соціальних послуг в громаді», що фінансується за рахунок грантових коштів, наданих Україні Урядом Японії через Японський фонд соціального розвитку.
Загальна вартість реалізації мікропроєкту у Коноплянській громаді склала 140 тисяч доларів США.
У ході реалізації мікропроєкту було проведено капітальний ремонт частини будівлі Коноплянського будинку культури. Зокрема, було проведено: демонтажні роботи, роботи з посилення конструктивних елементів будівлі, улаштовано нові стіни та перегородки в приміщенні, встановлено нові віконні двокамерні енергозберігаючі склопакети та дверні металопластикові блоки, облаштовано нову кроквяну систему, покрито вогнезахисним матеріалом всі її дерев’яні конструкції, улаштовано нову покрівлю з металочерепиці, улаштовано підлогу в приміщенні Центру, улаштовано сучасну підвісну стелю, змонтовано світильники в підвісних стелях, утеплено та оштукатурено фасад приміщення, опоряджено вхідні майданчики з урахуванням потреб маломобільних груп населення. До Центру надання соціальних послуг прокладено водопровід довжиною 60 м, у приміщенні встановлено сантехніку, душ, нагрівач водяний. Улаштовано випуск каналізації, змонтовано біосептик.
Крім того, у рамках Проєкту, для якісного надання соціальних послуг жителям Коноплянської громади передано електроскутер, велосипеди, нові меблі та комп’ютерне обладнання для Відділу соціального захисту населення, Служби у справах дітей виконавчого органу сільської ради та Центру надання соціальних послуг. Центр також оснащено комплектами дитячих меблів, іграшками, швейним  обладнанням.
У ході впровадження Проєкту був здійснений підбір та навчання персоналу новоутвореного Центру надання соціальних послуг. Зокрема, в даний час працівники Центру проходять навчання у формі індивідуальних консультацій, у ході якого фахівці можуть отримати нові знання від кваліфікованого тренера щодо застосування в практиці законодавства України, практичних аспектів організації надання соціальних послуг та здійснення соціальної роботи.
Очікується, удосконалені та запроваджені у результаті реалізації Проєкту, соціальні послуги сприятимуть покращенню якості життя та підвищенню рівня соціальної захищеності мешканців сільської громади.

фото1фото2фото3фото6

 

Вам буде цікаво

15 сімей переселенців отримали житло у місті Кам’янське Дніпропетровської області
Середа 02 жовтня 2019

1 жовтня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулося урочисте відкриття житлового об'єкта і вручені ключі від квартир 15 сім’ям переселенців. Принаймні така ж або навіть більша кількість сімей буде заселена до будинку найближчим часом.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей нарощують потенціал органів місцевого самоврядування в організації та управлінні соціальними послугами
Четвер 19 вересня 2019

Впродовж серпня - вересня 2019 року представники 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей взяли участь у тренінгах, присвячених розбудові кадрового потенціалу підрозділів соціального захисту громад та розробці трирічних планів розвитку соціальних послуг.

Детальніше
Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі відвідала УФСІ
Вівторок 17 вересня 2019

Менеджер проектів Банку KfW у Східній Європі  Клаудія Месек у супроводі Директора Київського Бюро KfW Курта Штрассера 17 вересня 2019 року відвідала центральний офіс УФСІ, де мала зустріч з його керівництвом.

Детальніше
УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015
Вівторок 17 вересня 2019

УФСІ підтвердив дію сертифікату відповідності системи менеджменту якості за вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Органом сертифікації DQS GmbH прийнято позитивне рішення щодо підтвердження дії сертифікату відповідності системи менеджменту якості Українського фонду соціальних інвестицій вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, зареєстрованого в базі DQS під номером 496642 QM15. Система управління якістю УФСІ охоплює діяльність з виконання проектів у соціальній сфері.

Детальніше
Громади Одеської та Тернопільської областей оцінюють потребу в соціальних послугах за допомогою національних та міжнародних експертів
Середа 21 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг в громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей проводиться детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Вперше така оцінка здійснюється громадами за допомогою національних та міжнародних експертів за новою методологією.

Детальніше
УФСІ ВІДНОВЛЮВАТИМЕ ЗАКЛАДИ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ НА СХОДІ УКРАЇНИ
Вівторок 13 серпня 2019

Останній формальний документ, необхідний для започаткування практичного впровадження Проекту УФСІ VII, – Окрема Угода до відповідної Проектної та Фінансової Угоди, був підписаний УФСІ та Німецьким Банком розвитку KfW 12 серпня ц.р.

Детальніше
Стартувала оцінка потреб в соціальних послугах 30 громад Одеської та Тернопільської областей
Вівторок 13 серпня 2019

У рамках проекту «Надання соціальних послуг громаді» у всіх 30 об’єднаних територіальних громадах Одеської та Тернопільської областей буде здійснена детальна оцінка потреб у соціальних послугах. Для цього УФСІ підписано відповідні договори з консультаційними компаніями, у складі яких працюють міжнародні та національні експерти з питань організації та надання соціальних послуг.

Детальніше
Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника!
П'ятниця 09 серпня 2019

Український фонд соціальних інвестицій вітає усіх своїх колег, друзів і партнерів з Днем будівельника! Щиро зичимо успіхів у професійній діяльності, щастя, здоров’я і добробуту Вам і Вашим родинам! У цей день особливо приємно згадати, що за сприяння УФСІ відремонтовано 1274 об’єкти соціальної інфраструктури по всій Україні. Тож продовжуймо розбудовувати успішну і сучасну Україну разом!

Детальніше